Проект “На крилах успіху”

29 січня 2018 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбувся обласний семінар методистів методичних кабінетів (центрів) органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад з початкової освіти та керівників районних (міських) методичних об’єднань учителів початкових класів з проблеми «Інноваційний освітній проект для початкової школи «На крилах успіху»: реалії та перспективи». У ньому взяли участь представники нашого району: методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської районної державної адміністрації Матусевич О. В. та голова районного методичного об’єднання вчителів початкових класів Іванова К. О.

У рамках обласного семінару було проведено педагогічний брифінг «Освітній проект «На крилах успіху»: від ідеї до реалізації».

У роботі брифінгу брали участь:

• Сухаревська Олена Олександрівна, заслужений працівник освіти України, координатор освітнього проекту «На крилах успіху»;
  • Бондаренко Сергій Васильович, завідувач кафедри теорії та методики олімпійського спорту Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри;
  • педагогічні працівники комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», який бере участь в освітньому проекті «На крилах успіху»

Усі присутні погодилися з думкою, що освітній проект «На крилах успіху» твориться з великою любов’ю до Дитини і глибокою повагою до Вчителя!