Велоклубу “Рос Агро” – 10 років!

29 грудня у селі Мошорине святкували своє десятиріччя заснування спортивного велоклубу “Рос-Агро” (відділення з велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ).

На цьому святкуванні були присутні спортсмени та їх батьки, голова сільської ради Кондратенко Олексій Григорович і тренер Кива Вадим Миколайович. Велоспорт у Мошорині існує і розвивається вже 10 років. За цей час вихованці спортивної школи показала високі спортивні результати на Чемпіонатах України, Світу та Європи. Кількість призових місць на Чемпіонаті України за всі роки не перерахувати, але з впевненістю можна сказати що кожного року школа має 4, а то і більше чемпіонів України. До складу збірної України зараховано 5 вихованців відділення з велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ.

Тренер-викладач та його вихованці з батьками висловлюють свою велику вдячність генеральному директору ТОВ “Рос-Агро” Моцному Роману Васильовичу, виконавчому директору ТОВ “Рос-Агро” Гетьманцю Петру Володимировичу, голові Мошоринської сільської ради Кондратенку Олексію Григоровичу, за їх вклад, допомогу і підтримку у розвиток велоспорта.