Турнір з міні-футболу у Дмитрівці

У селі Дмитрівка на новому спортивному майданчику пройшов турнір з міні-футболу, який був присвячений Дню Конституції.

Участь взяли шість команд, які були поділені на дві групи. У групі «А» грали команди «Дружба» (Диківка), «Граніт» (Суботці) та ФК «Дмитрівка» (Дмитрівка). У іншу групу згідно результатів жеребкування потрапили «Буревісник» (Богданівка), «Темп» (Єлизаветградка, Олександрівський район) та «Нива» (Цибулеве).
За результатами групового етапу переможцями груп стали команди «Граніт» та «Темп», які у фіналі визначали найсильнішу команду турніру. У цьому цікавому протистоянні перемогу здобув «Темп» – 3:2. Зазначимо, що по ходу матчу «Граніт» програвав з рахунком 0:3, але зумів проявити характер і два м’ячі відіграти, а на останній хвилині зустрічі фортуна «посміхнулася» «Темпу» – м’яч прокотився по лінії їх воріт. У  матчі за третє місце «Нива» з рахунком 6:0 розгромила «Дружбу». У матчі за 5-е місце «Буревісник» з рахунком 6:4 переміг ФК «Дмитрівка». Кращими гравцем  та тренером турніру відповідно визнано Віктора Завального та Анатолія Покузея (обидва з «Темпу»).
Відзначимо, що турнір був організований тренером команди «Дмитрівка» Олександром Івановичем Лісовим і пройшов за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації та районної організації ВФСТ «Колос».
Результати матчів:
Група «А»
«Дружба» – ФК «Дмитрівка» – 2:1
«Граніт» – ФК «Дмитрівка» – 5:1
«Граніт» – «Дружба» – 4:1
Група «Б»
«Нива» – «Буревісник» – 6:3
«Темп» – «Нива» – 4:0
«Темп» – «Буревісник» – 2:0
Матч за 5-е місце. «Буревісник» – ФК «Дмитрівка» – 6:4
Матч за 3-є місце. «Нива» – «Дружба» – 6:0
Фінал. «Темп» – «Граніт» – 3:2